پرش از تورم با سرمایه گذاری هوشمند

واحد تهاتر و سرمایه گذاری

تهاتر یک از بهترین روش‌های تامین منابع مالی پروژه های عمرانی و ساختمانی است برای مثال هنگام مشارکت در ساخت یکی از طرفین زمین را در اختیار دیگری میگذارد و دیگری در ازای کاری که انجام می‌دهد به جای پول نقد با توافق یکدیگر واحد‌ها را بین یکدیگر تقسیم می‌کنند. تهاتر املاک با موارد مختلفی از جمله ملک دیگر، خودرو، کالا، مصالح ساختمانی و … انجام می شود. تهاتر با مصالح ساختمانی از رایج ترین انواع تهاتر می‌باشد و فروشندگان مصالح ساختمانی در ازای مصالحی که در اختیار سازندگان قرار می‌دهند بخشی از ملک را دریافت می‌کنند.

هلدینگ تانا با پشتوانه علمی و تجربی در بازار های داخلی و خارجی از بدو تاسیس تاکنون در زمینه ارائه راهکار ها و خدمات تهاتری نیز برای مجموعه ها و شرکت های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی، اشخاص در بازار های سرمایه، بازار املاک و مستغلات (اعم از مالکان و انبوه سازان)، بازار کالا شامل مواد اولیه و کالاهای ساخته شده و بازار خدمات فنی مهندسی فعالیت می نماید.

یکی از مهم‌ترین مسائل در تهاتر امنیت معامله است. یعنی دو طرف باید با اطمینان کامل به یکدیگر بتوانند معامله را به انجام برسانند.از همین رو اعتبار و سابقه طرفین مسئله بسیار مهمی در این زمینه می‌باشد. هلدینگ تانا به عنوان مبتکر روش‌های نوین سرمایه گذاری با داشتن بیش از دو دهه تجربه مدیریتی جناب آقای دکتر امیر برنجکار با ارائه راهکارهای حمایتی در صنعت ساختمان و تجارت از طرق مختلف از جمله تهاتر آماده تامین منابع پروژه های شما عزیزان می‌باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

21

سال تجربه

1100

مشتری واقعی

200

پروژه انجام شده

2500

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

مالیات بر املاک
مالیات بر املاک

در چند دهه گذشته، گسترش تکنیک‌های جدید حسابداری در تمامی رشته‌ها و کاربرد آن،‌ نوآوری و دگرگونی‌های بسیاری را در زمینه‌های اقتصادی و بازرگانی پدید آورده است. جدیدترین رابطه دولت….

بیشتر بخوانید
اسپیسر چیست؟
اسپیسر چیست؟

بتن و فرآورده های بتنی از پر کاربردترین مصالح ساختمانی است. از ویژگی اصلی آن ارزان بودن و در دسترس بودن مواد اولیه می باشد. بتون اساسا ترکیبی از دو….

بیشتر بخوانید
چرا باید تبلیغ کنیم؟
چرا باید تبلیغ کنیم؟

قبل از اینکه بخواهیم فایده تبلیغات یا دلایل استفاده از تبلیغ را به شما توضیح دهیم، بهتر است بدانید که چرا تبلیغات مهم است. استفاده از این نوع روش بازاریابی….

بیشتر بخوانید

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ارسال درخواست

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

سیستم تهویه مطبوع رویال کول
صنایع گرمایشی emmeti ایتالیا
شیرآلات جزیره
صنایع گرمایشی آلزان