حضور مدیر عامل هلدینگ تانا در همایش مدیر شایسته ملی 97

حضور مدیر عامل هلدینگ تانا در همایش مدیر شایسته ملی 97

برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات هلدینگ تانا افزوده شد

۲۰ تیر ماه سال 97 کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی در سالن همایش های صدا وسیمای جمهوری اسلامی با حضور مدیران پر عزم صنعت، معدن و تجارت و برخی از مقامات کشور برگزار شد و از مدیران شایسته ملی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم از جناب آقای دکتر امیر برنجکار مدیر عامل هلدینگ تانا با تقدیم اعتبارنامه، تندیس و سکه زرین مدیر شایسته ملی و کارت کارآفرینی از مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران، عضویت در بنیاد چهره های ماندگار ایران، عضویت در مجمع جهانی اعتبار سنجی مدیران سوئیس به عنوان مدیر شایسته ملی سال ۹۷ تجلیل گردید.

همچنین در ادامه این مراسم هلدینگ تانا به دریافت گواهینامه ” نام نیک برند ” از کنفدارسیون برند ایرانی که آیینه ای از پایبندی این شرکت به تولید محصولاتی با کیفیت و خدماتی شایسته به مشتریان می باشد، مفتخر گردید.

   

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

21

سال تجربه

1100

مشتری واقعی

200

پروژه انجام شده

2500

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

نمای مینرال چیست
نمای مینرال چیست

نمای مینرال بسیار مقاوم است و از مخلوط سنگ ریزه های معدنی مانند مرمر، گرانیت، کوارتز و غیره تشکیل شده است. لازم است بدانید این نما قابلیت اجرا بر روی….

بیشتر بخوانید
مالیات بر املاک
مالیات بر املاک

در چند دهه گذشته، گسترش تکنیک‌های جدید حسابداری در تمامی رشته‌ها و کاربرد آن،‌ نوآوری و دگرگونی‌های بسیاری را در زمینه‌های اقتصادی و بازرگانی پدید آورده است. جدیدترین رابطه دولت….

بیشتر بخوانید

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ارسال درخواست

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

سیستم تهویه مطبوع رویال کول
صنایع گرمایشی emmeti ایتالیا
شیرآلات جزیره
صنایع گرمایشی آلزان