شرکت آسانسور آریا صعود تابان

نصب | سرویس نگهداری | مشاوره

شرکت آسانسور آریا صعود تابان

کارشناسان و متخصصـین این شرکت با بهره گیري از تجربیات فراوان در زمینه طراحی و انتخاب، نصـــــــــــب و راه اندازي، سرویس و نگهداري، اجراي تســــت هاي نهایی و بازرسی از قطعات و تجهیزات نام برده شده چه در حوزه محصولات داخلی و چه در خصوص محصولات تولید کنندگان معتبر جهانی به ارائه تحلیل هاي دقیق، منطقی و به صـرفه در کنار رعایت کدها و اســــتانداردهاي داخلی و بین المللی پرداخته و همچنین با نظارت مســتمر بر اجراي عملیات و ارائه خدمات فنی و مهندسی و مشـــاوره اي، سرمایه گذاران، مالکین و مهندسـین طراح را در رسـیدن به اهداف پروژه و ایجاد بستري مناسب جهت پیشرفت هرچه بهتر آن یاري می رسانند.

انواع آسانسور
کششی باربر روملس(MRL)
پانوراما هیدرولیکی

انواع پله برقی
تجاری
غیر تجاری
نیمه تجاری

خدمات ما
نصب و فروش
مشاوره و طراحی
سرویس و نگهداری

وبسایت : www.aryasoudtaban.ir

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

محصولات ویژه

21

سال تجربه

1100

مشتری واقعی

200

پروژه انجام شده

2500

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

مالیات بر املاک
مالیات بر املاک

در چند دهه گذشته، گسترش تکنیک‌های جدید حسابداری در تمامی رشته‌ها و کاربرد آن،‌ نوآوری و دگرگونی‌های بسیاری را در زمینه‌های اقتصادی و بازرگانی پدید آورده است. جدیدترین رابطه دولت….

بیشتر بخوانید
اسپیسر چیست؟
اسپیسر چیست؟

بتن و فرآورده های بتنی از پر کاربردترین مصالح ساختمانی است. از ویژگی اصلی آن ارزان بودن و در دسترس بودن مواد اولیه می باشد. بتون اساسا ترکیبی از دو….

بیشتر بخوانید
چرا باید تبلیغ کنیم؟
چرا باید تبلیغ کنیم؟

قبل از اینکه بخواهیم فایده تبلیغات یا دلایل استفاده از تبلیغ را به شما توضیح دهیم، بهتر است بدانید که چرا تبلیغات مهم است. استفاده از این نوع روش بازاریابی….

بیشتر بخوانید

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت کاهش هزینه های شما می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ارسال درخواست

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

سیستم تهویه مطبوع رویال کول
صنایع گرمایشی emmeti ایتالیا
شیرآلات جزیره
صنایع گرمایشی آلزان