سوالات متداول در صنعت آسانسور و پله برقی

کدام نوع آسانسور برای ساختمان مناسب است؟(گیربکسی-گیرلس-هیدرولیک)

آسانسور هیدرولیکی برای ساختمان هایی با حداکثر پنج طبقه مناسب است و اگر تعداد طبقات بیشتر شود باید از نوع گیرلس و یا گیربکسی استفاده شود.

آیا شرکت به تمامی تعهدات مندرج در قرارداد متعهد است یا خیر؟

شرکت برای حفظ اعتبار خود باید به تمامی تعهدات مندرج در قرارداد و حتی بیشتر از آن عمل کند.

اخذ استاندارد برعهده شرکت است یا خیر؟

بله اخذ استاندارد بعد از نصب آسانسور بر عهده شرکت است و تمامی کار ها را از صفر تا صد آسانسور را شرکت انجام می دهد.

برند موتور و اجزای آسانسور از جمله شستی و کابین چیست؟

بسته به بودجه ای که مشتری برای پروژه در نظر گرفته بهترین پکیج را شرکت به مشتری پیشنهاد میکند.

سوالات متداول در بخش تبلیغات

خدمات آژانس تبلیغات تکوک چیست؟

تخصص آژانس تبلیغاتی تکوک در تولید موشن گرافیک، طراحی تبلیغات، طراحی وب سایت و همچنین بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر، مالتی مدیا، تولید تیزرهای تبلیغاتی، عکاسی تبلیغاتی، طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، کاتالوگ، طراحی بیلبورد تبلیغاتی، طراحی پوستر و بروشور، ست اداری، طراحی بنر استند و… به صورت کاملاً خلاقانه و تضمین شده می باشد. خدماتی که این شرکت ارائه می دهد بسته به نیازهای تجاری و بازار هدف شما، متغیر خواهد بود.

چه مقدار زمانی برای انجام سفارشات طراحی لازم است؟

مدت زمان طراحی تبلیغات از قبیل: طراحی لوگو، کاتالوگ، ست اداری، پوستر و … در سفارشات ممکن از کمتر از یک هفته به طول بینجامد این زمان در حالت سفارشات عادی می باشد. در برخی موارد نیز ممکن است با توجه به مشکلات و یا حجم سفارشات این زمان تغییر کند. در طراحی هایی از قبیل: کارت ویزیت، تراکت تبلیغاتی، مهر، اوراق اداری و … ممکن از کمتر از 24 ساعت و یا در حالت دشوار تر بیشتر از 24 ساعت زمان ببرد. باید در نظر داشت مدت زمانی طراحی تبلیغات بستگی به شرایط فعلی طراح و طرح داشته باشد.

چه اطلاعاتی را برای طراحی باید ارسال کنیم؟

برای انجام سفارشات طراحی شما لازم است متن ها و عکس ها و سلایق دلخواه خود را برایمان ارسال کنید تا در هنگام ثبت سفارش درج شود، در غیر اینصورت طراحی به سلیقه تیم تخصصی تکوک انجام خواهد شد.

آیا تخفیف در سفارشات عمده وجود دارد؟

در صورت سفارش عمده طراحی تبلیغات بسته به نوع سفارش درصد تخفیف از کل شفارشات شما داده میشود. به این صورت که اگه شما چندین سفارش طراحی داشته باشید مانند طراحی لوگو، ست اداری، کاتالوگ و … درصدی از کل هزینه های شما کسر خواهد شد. و همچنین اگر شما جزء مشتریان همیشگی این آژانس قرار بگیرید از شرایط خاص این آژانس قرار خواهد گرفت.

چطور می توانم سفارشات خود را ثبت کنم؟

به صورتی حضوری و تلفنی پس از انجام عقد قرار داد سفارشات شما ثبت و در مرحله طراحی قرار خواهد گرفت.

از کجا مطمئن شوم که آژانس شما طرحی را اجرا می کند که من خوشم بیاید؟

ما پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه تصمیم برای ثبت سفارش اول نمونه کارهای طراحی آژانس ما را در قسمت نمونه کارها مشاهده کنید و خود جای همان مشتری قرار دهید و تصور کنید که آن مشتری چه چیزهای نیاز داشته و از طرحشان چه پلن های دریافت کرده اند. با توجه به سال ها فعالیت در این عرصه به خوبی سلایق و خواسته های مشتریان خود را میدانیم و سعی بر رضایت کامل مشتری داریم. رضایت مشتری بهترین و الزامی ترین نکته برای سر لوحه قرار دادن کار خود می دانیم.

اگر طرحی که اجرا کردید مورد پسند نبود چه باید کرد؟

از آنجایی که رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول کارمان قرار داده ایم، کل سفارشات طراحی را تا جایی که معقول باشد تغییر خواهیم داد و طبق سلیقه و درخواست شما طرح را تغییر می دهیم. مطمئن باشید در نهایت طرحی را تحویل می گیرید که واقعاً دوستش دارید و از آن راضی هستید.

اگر بعد از چاپ پروژه دارای غلط املایی باشد، مسئولیت آن با چه کسی است؟

همانگونه که در زمان عقد قرارداد در بنده های آن ذکر شده است هرگونه غلط املایی، اشکال در نوشتار بعد از تایید مشتری به عهده خود مشتری می باشد. یعنی زمانی که مرحله آخر طرح به پایان می رسد برای ارسال به چاپخانه اول برای مشتری ارسال می گردد. پس از مطالعه دقیق و بررسی جزئیات کامل طرح و دریافت تائیدیه نهایی از سمت مشتری برای چاپ ارسال می شود. در مواقعی ما مسئولیت این مورد را قبول خواهیم کرد که یا بدون دریافت تائیدیه از سمت مشتری برای چاپ ارسال شود و یا در رنگ و تصاویر موجود در طرح اشکالات و تغییراتی رخ داده باشد.

من برای سفارش خود عجله دارم. آیا ممکن است سریعتر از موعد بتوانم تحویل بگیرم؟

بله می توانید ولی با این تفاوت که سفارش شما مشمول +30٪ افزایش هزینه طراحی می شود.

آرشیو طراحی های مشتریان خود را تا چه مدت زمانی نگه میدارید؟

سعی بر نگه داری همیشه اطلاعات و فایل های طراحی شده مشتریان را داریم، کوشا هستیم که برای هر زمانی قصد دریافت مجدد فایل، درخواست تغییرات یا تجدید سفارش چاپ داشتید، فایل در دسترس باشد. نگران آن نباشید.

آیا در زمینه کاری من نمونه کار ندارید؟

زمينه فعالیتی در بحث طراحی موضوع بسیار حائز اهمیتی نيست. مي توانید از بين نمونه کارهای موجود در takook، به قدرت ايده پردازی و توانايی طراحان ما، نسبت به موضوعات شغلی و همچنین ایده بکار رفته در آن طرح دقت کنيد تا با کيفيت و توانايی طراحی، متناسب با مشاغل مختلف آشنا بشيد.